|
Historie van Malegijseditie E.T. Kuiper
bron
E.T. Kuiper (ed.), Historie van Malegijs. Brill, Leiden 1903
codering
DBNL-TEI 1
dbnl-nr _mal001male01_01
logboek
- 2007-08-20 AS colofon toegevoegd
verantwoording
gebruikt exemplaar exemplaar universiteitsbibliotheek Leiden, signatuur: S.Ned. 44 5013
algemene opmerkingen Dit bestand biedt, behoudens een aantal hierna te noemen ingrepen, een diplomatische weergave van Historie van Malegijs in de editie van E.T. Kuiper uit 1903. Het betreft nummer V uit de reeks Nederlandsche Volksboeken van de Maatschappij der Nederlandsche Letterkunde. Deze uitgave is gemaakt naar de Antwerpse druk van Jan van Ghelen uit 1556.
redactionele ingrepen Op een aantal plaatsen in de ‘Bijlagen’ staat een digitaal niet weer te geven alineateken. In deze digitale versie is dit vervangen door ‘¶’. p. 1: Tussen vierkante haken is de kop ‘Historie van Malegijs’ toegevoegd.
Bij de omzetting van de gebruikte bron naar deze publicatie in de dbnl is een aantal delen van de tekst niet overgenomen. Hieronder volgen de tekstgedeelten die wel in het origineel voorkomen maar hier uit de lopende tekst zijn weggelaten. Ook de blanco pagina's (p. IV, VI, 348 en 368) zijn niet opgenomen in de lopende tekst.
[pagina ongenummerd (p. I)] HISTORIE VAN MALEGIJS
[pagina ongenummerd (p. II)] NEDERLANDSCHE VOLKSBOEKEN V BOEKHANDEL EN DRUKKERIJ voorheen E.J. BRILL LEIDEN - 1903
[pagina ongenummerd (p. III)] DIE SCHOONE HYSTORIE BOEKHANDEL EN DRUKKERIJ voorheen E.J. BRILL LEIDEN - 1903
[pagina ongenummerd (p. V)] INHOUD
|