Ons Erfdeel. Jaargang 23


auteur: [tijdschrift] Ons Erfdeel


bron: Ons Erfdeel. Jaargang 23. Stichting Ons Erfdeel, Rekkem / Raamsdonksveer 1980


verantwoording

inhoudsopgave

doorzoek de hele tekst


downloads



DBNL vignet


 i.s.m. 
[p. 151]

Steun aan de Stichting Ons Erfdeel vzw

De uitgave van de tijdschriften Ons Erfdeel en Septentrion, revue de culture néerlandaise en van het jaarboek De Franse Nederlanden - Les Pays-Bas Français wordt mede mogelijk gemaakt door de steun van overheidsinstellingen, particulieren, verenigingen en bedrijven.

In België geniet de Stichting Ons Erfdeel vzw bij Koninklijk Besluit van de toepassing van art. 71, p. 1, 4o, d) van het Wetboek van de Inkomstenbelastingen. Dat betekent dat giften (minimaal 1.000 BF) verleend aan de Stichting kunnen worden afgetrokken van het totaal belastbaar netto-inkomen van de donateur. De Stichting is dan ook gemachtigd passende ontvangstbewijzen af te leveren voor de ontvangen steun.

Voor Nederland geldt dat giften aan de Stichting aftrekbaar zijn voor de belastingen.

De Raad van Beheer van de Stichting zegt hartelijk dank aan allen die door hun financiële steun de publikaties en de activiteiten van de Stichting mogelijk helpen maken. In ieder nummer worden de ontvangen steunbijdragen (ook de bedragen voor publiciteit) vermeld.

1979 (laatste lijst)

Carl Laga, Rotselaar 2.500 fr.
N.V. Fidelitas, Antwerpen 1.000 fr.
Notaris Pierre Thomas, Brugge 5.000 fr.
Stichting Oude Gistfabriek vzw, Brugge 1.000 fr.
Gemeentebestuur van Wevelgem 2.000 fr.
Mr. Roger Asselman, Antwerpen 3.000 fr.
Stadsbestuur van Menen 6.000 fr.
Godfried Van Maele, Pittem 1.000 fr.
Luc Kempynck, Brugge 5.000 fr.
Ministerie van Nederlandse Cultuur, Brussel 700.000 fr.
Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, Den Haag f 74.200.-
Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, Den Haag f 74.200.-

1980 (eerste lijst)

N.V. Bank van Roeselare en West-Vlaanderen, Roeselare (publiciteit) 30.000 fr.
N.V. Generale Bankmaatschappij, Brussel (publ.) 83.000 fr.
S.V. Cera, Leuven (publiciteit) 30.000 fr.
Vlaamse Toeristenbond vzw, Antwerpen (publ.) 30.000 fr.
A.B.B., Leuven (publiciteit) 32.000 fr.
B.A.C., Brussel (publiciteit) 9.000 fr.
Centrale Rabo-Bank, Utrecht (publiciteit) f 3.800,-
N.V. Bell Telephone Manufacturing Company, Antwerpen (publiciteit) 12.000 fr.
N.V. Fidisco, Brussel (publiciteit) 30.000 fr.
Groep A.G. Verzekeringen, Brussel (publiciteit) 21.000 fr.
N.V. Kredietbank, Brussel (publiciteit) 130.000 fr.
A.S.L.K., Brussel (publiciteit) 83.000 fr.
Stadsbestuur van Nieuwpoort 3.000 fr.
Groep Assubel Verzekeringen, Brussel (publ.) 33.000 fr.
N.V. Bank Brussel Lambert, Kortrijk (publiciteit) 50.000 fr.
Mej. G.H.M. van Arkel, De Bilt f 100,-
Antwerpse Professionele Assuranties Apra, Antwerpen (publiciteit) 50.000 f
Dr. L. Cools, Willebroek 1.000 fr.
Antoon Van de Walle, Brussel 1.000 fr.
Drs. H. den Uyl, Gorinchem f 50,-
Sociaal Bureau vzw, Brugge 2.000 fr.
N.V. Anhyp, Antwerpen (publiciteit) 12.000 fr.
N.V. E M C België, Antwerpen 5.000 fr.
Albert A. De Seyn, Kaiserslautern 1.200 fr.
Pvba Cheyns, Kortrijk (publiciteit) 30.000 fr.
Notaris Marcel Knops, Brussel 1.500 fr.
N.V. Arcaflex, Brussel 2.500 fr.
N.V. Generale Maatschappij van België, Brussel (publiciteit) 25.000 fr.
N.V. De Nieuwe Molens, Gent 1.000 fr.
N.V. Ca-Va-Seul & Rich Polish, Vilvoorde 1.000 fr.
Dr. Jozef Demot, Sint-Niklaas 2.000 fr.
Notaris Pierre Tommelein, Kortemark 1.000 fr.
Dr. H.A.M. Ruhe, Hilvarenbeek f 30,-
N.V. Costa, Denderleeuw 1.000 fr.
Notaris Jan van Bael, Antwerpen 1.000 fr.
N.V. Lineair, Dilbeek 1.000 fr.
N.V. Verzekeringen De Schelde, Antwerpen 5.000 fr.
N.V. Van Roosmalen's Bagger- en Brekerijbedrijf, Uikhoven 1.000 fr.
Dr. P.J. De Graef, Antwerpen 2.000 fr.
N.V. Bekaert, Zwevegem 100.000 fr.
N.V. Internationale Uitgevers Maatschappij, Antwerpen 1.000 fr.
N.V. Eural Spaarkas, Antwerpen 1.000 fr.
N.V. Papeteries de Belgique, Brussel 5.000 fr.
N.V. C & A België, Strombeek-Bever 150.000 fr.
N.V. Stocatra, Antwerpen 2.500 fr.
N.V. Belgo British Stevedoring Company Gylsen, Antwerpen 2.000 fr.
N.V. Philips, Brussel 5.000 fr.
Lucien Philippart, Aartselaar 1.000 fr.
N.V. Hydrex, Antwerpen 1.000 fr.
Mare Laga, Roeselare 2.000 fr.
N.V. Stevedoring Company Gylsen, Antwerpen 2.500 fr.
Jozef De Loof, Aalst 3.000 fr.
N.V. Almanij, Antwerpen 2.500 fr.
N.V. W. Carpentier, Meulebeke 2.000 fr.
N.V. Maxon International, Vilvoorde 1.000 fr.
N.V. Citrique Beige, Tienen 1.000 fr.
Pvba Pedeo Spuitgieterij, Oudenaarde 2.000 fr.
Dr. P.J. Carpentier, Berchem 1.000 fr.
N.V. Donck, Hemiksem 1.000 fr.
N.V. Etn. A. De Meyer, Deinze 1.000 fr.
N.V. Voeders Hanekop, Roeselare 1.000 fr.
Guy Ullens de Schooten, Tervuren 1.000 fr.
Prof. Dr. Vaast Leysen, Brasschaat 10.000 fr.
N.V. Bracht-Aegis, Antwerpen 1.000 fr.
N.V. Biscuits Delacre, Vilvoorde 1.000 fr.
N.V. Aannemingsbedrijf Verhaeghe, Waregem 1.000 fr.
Notaris Jan Boedts, Eernegem 1.000 fr.
Marcel Cools, Sint-Niklaas 2.500 fr.
N.V. Drukkerij Het Volk, Gent 2.000 fr.
N.V. Bama Benelux, Deurne 1.000 fr.
N.V. Atab, Antwerpen 1.000 fr.
N.V. Finkap, Aalst 1.000 fr.
N.V. Welvaart, Merksem 1.000 fr.
N.V. Diadal, Opwijk 2.000 fr.
N.V. Fidabel, Brussel 1.000 fr.
N.V. C.M.B., Antwerpen 5.000 fr.
N.V. Benelux Bank, Antwerpen 3.000 fr.
N.V. J. Van Breda & Co, Borgerhout (publ.) 30.000 fr.

(voorlopig afgesloten op 17 januari 1980)

[p. 152]

Steunabonnementen 1980

Mevr. Verhulst-Van de Venne Magda (Brussel); P.L. De Hovre, Sint-Jan Berchmansseminarie (Brussel); Jacques Van Damme (Berchem); Miet Meys (Kortrijk); Lieven Spyckerelle (Roeselare); Lode Walgnein (Rekkem); Yvon Van Strijthem (Aalst); Notaris Pierre Thomas (Brugge); Jozef De Loof (Aalst); Sylvain Moerman (Brussel); Piet Blomme (Gent); J. Brat (Antwerpen); Henri Brouw (Rumbeke); Gerard Galle (Eupen); Gerard Ghesquiere (Ledegem); Heymans Jozef (Dendermonde); Sociale Dienst VEV (Antwerpen); Sint-Hubertuscollege (Neerpelt); Paters Dominikanen (Oostende); Frans Debaillie (Kortrijk); Roger Degraeve (Avelgem); Amandus Craessaerts (Brussel); Karel Van Steenbergen (Haasrode); Henri Van Kerckhoven (Wolvertem); Pierre Steppe (Groot-Bijgaarden); Richard Celis (Antwerpen); Edgar Boonen (Antwerpen); Fiduciaire Vangeel (Antwerpen); Alfons Evens (Wemmel); Anton van Vliet (Hoeilaart); J.W.C. Aarts (Tilburg); C.C.A. Eisten (Malden); W. Inden (Brummen); L.H.A. Leysen (Maastricht); P. Nowee ('s-Gravenhage); J.W.C. Van Calsteren (Waalwijk); Vaast Sarens (Mechelen); Renaat Van Roey (Rijkevorsel); J.L. De Beider (Deurle-Leie); A. Baudewijns (St.-Genesius-Rode); Gerard Lefevere (Roeselare); Albert Vereecke (Assenede); Chrysole Vanhalewyn (Kraainem); Jan Van den Bossche (Oostakker); Dirk Houben (Turnhout); Louis De Meyer (Gent); Jan Andries (Gent); Michael De Jonghe (1.000 fr.) (Vossem); Ludwig Flament (Kortrijk); Urbain Scheirsen-Deroo (Gent); H.W. Hettelingh (Brussel); Joseph Strubbe (1.000 fr.) (Brugge); U. Wydouw-Wood (Brustem); W. Rylant (Antwerpen); Jan Possemiers (Rumst); G. Hens-Vercauteren (Heverlee); Georges Gunst (Brussel); Albert Feyaerts (Rotselaar); Germain Claerbout (Heule); Daniel Noyez (Rumbeke); Leo Dewulf (Sint-Denijs-Westrem); Jacqueline Casier (Poperinge); Paul Veulemens (Kessel-Lo); Gerard Ramaekers (Zonhoven); Germaine Simoens (1.000 fr.) (Roeselare); P.J. De Graef (Antwerpen); Georges Goethals (Antwerpen); Julien Deleu (Roeselare); I. Komkommer International (Antwerpen); N.V. Etabl. Van Heyghen Gebrs. (Gent); Hector Christiaen (Oostende); F.E. Corijn (Waregem); Werner Desmet (Kortrijk); Valere De Wolf (Zottegem); Jan Hanssen (Merksem); Sylvain Inghels (Veurne); Pol Lecompte-Deblaere (Rekkem); J.F. Swolfs (Antwerpen); Joris Van Assche (Hoeilaart); Pol Vangansbeke (Kuurne); H. Casier (Zwevegem); Jan Maes (Bellegem); René Van de Broek (Brussel); Pater Bibliothecaris der Paters Kapucijnen (Aalst); Maria de Vreese (Gent); Frieda Goris (Kessel-Lo); Tjerk Noyon (Overijse); J. Coornaert (Kortrijk); Mark Callens (Winksele); Willem De Cock (Schoten); Gilbert De Geyter (Lochristi); Erik De Winter (Hofstade); Raymond Verbruggen (Tielt); Luc Verstraete (Rumbeke); Ferdinand Welvaert (Brussel); Jozef De Mot (Sint-Niklaas); Jan Duplat (Brussel); Tom Huybrechts (Wilrijk); Mare Laga (Roeselare); Maurits Peiren (Brussel); Jan Rooselaer (Halle); Frans Terrie (Veurne); Emile Van Elslande (Edegem); Jan Wannyn (Lede); Drukkerij Vansevenant (Poperinge); Dr. H. Roscher (Hamburg); Frans De Poorter (Kortemark); D. Van Gijsegem (St.-Niklaas); Rik Vrijens (Brussel); Frans Van den Bosch (Dilbeek); Paul Servaes (Berchem); August Cockx (Dilbeek); Jozef Aerts (Heverlee); François De Graef (Izegem); Herman Emiel Mertens (Mechelen); Frans Breugelmans (Schaffen); J. Defossez (Torhout); Jan De Proost (Brasschaat); Maria Maes (Gent); Petrus Verpraet (Kalmthout); J. Verstraete (Sinaai); Edgard Van Lint (Schepdaal); Antoon Beek (Ronse); Julien Desseyn (Middelkerke); Dirk Mattelaer (Tielt); M. Stinckens (Zonhoven); Frans Uyttenbroeck (Antwerpen); Daniël Van der Meulen (Tielt); George Vanhee (Brussel); Julia Persijn (Broechem); Dirk Varendonck Brussel); André Philips (Sint- Amandsberg); V. Declercq (Poperinge); Pol Verstraete (Sint-Niklaas); Robert Bernaert (Brussel); Herman Van der Haegen (Heverlee); Gerard Reybrouck-Van Daele (Liedekerke); Frans Vervisch (Pepingen); Remi Van de Moortel (Kruishoutem); Amaat Burssens (Mariakerke); St-Eduardus Instituut (Merksem); Serge Vereist (Herentals); Jan Govaerts (Ekeren); Marcella Delsalle (Deurne); Henri Van Soest (Brussel); M. De Boodt (Gent); N.V. Atab (Antwerpen); Robert Asscherickx (Welle); Jacques Dejonghe (Rekkem); Jan Dewilde (Machelen-Leie); L.K. Engels (Kessel- Lo); Frans Louwers (Wondelgem); Leo Maas (Hulshout); Florent Morre (St.-Pieters-Leeuw); Alfons Sengier (Hove); Armand Van de Velde (Oudenaarde); Jean Van Innis (Aalst); Frans De Groof (Aartselaar); E.A. Hofman (London); Constant Boon (Tielt-Winge); Léon Degels (Kortrijk); André Dequae (Kortrijk); Eugeen Duchateau (Antwerpen); Joseph Leclef (Antwerpen); Renaat Viane (Brugge); Karel Bouving (Deurne); Victor Nelen (Temse); Rik Straetemans (Hechtel- Eksel); René Hoedemaekers (Turnhout); Luc Dierckx (Aalst); Julia Tulkens (Tienen); Mevr. Fritz De Bisschop- Wouters (Aalst); Roland Beyen (Herent); Albert Michielsen (Hove); Robert Roosens (Antwerpen); Jacques Van Hal (Roeselare); Hendrik Adriaens (Sint-Martens-Latem); Emiel Pien (Grembergen); Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap (Brussel); Prof. Dr. Jan Desmyter (Heverlee); Ecole des Ursulines (Mons); Oswald Snick (Oostrozebeke); A. Van Lent (Heemstede); H. Brinkman (Amstelveen); J.P. Wijtenburg (Vlissingen); W.N. Wintraaken (Rotterdam); G.A.H. (Bonroy (Breda); J.H. Ghijzels (Heinkenszand); W.T. Wildenberg (Heeswijk); P. Cellarius (Laren); Mevr. I. Blanken-Van der Ploeg (f 70,-) (Voorthuizen); M. Baan (Haarlem); R. Hogendonk (Utrecht); Reginald Vanzieleghem (Lichtervelde); Mevr. W. De Kesel-Onghena (Sint-Niklaas); Peter Minnecre (Groot-Bijgaarden); Denis Haeck (Kortrijk); Jan Hardeman (Kemmel); Rudy Pauwels (Deinze); Norbert Willemsen (Lint); Eric Van Gucht (Maldegem); Hubert Vanhooreweghe (Aalter); Hubert De Ferm (Wilrijk); R. Deschrijver (Aalter); Maurits Geryl (Nieuwpoort); Wilhelm Deutz (St.-Niklaas); Jacques Schotte (Gent); Carlos Demeyere (Vossem); Danny Van de Steene (Zomergem); Roger Devriendt (Oostende); Maurits Peferoen (Wevelgem); Jozef Devoldere (Westkerke); Freddy Lelie (St.-Katherina-Lombeek); Frans Blereau (Edegem); Daniel Caron (Rumbeke); Jean Fournier (Menen); Herman Santy (Londerzeel); Walter Rosseel (Kortrijk); Fernand Alleweireldt (Koksijde); Marcel Persyn (Roeselare); Roger Raveel (Zulte); Jan Steenhoudt (Kortrijk); Robrecht Thiers (Brasschaat); Paul Vanbutsele (Brussel); Leonard Lievens (Koksijde); Walter D'Hallewin (Kortrijk); Leo Storm (Brussel); P.W.J.M. Peeters ('s-Gravenhage); M. de Koning (Wouwse Plantage); Wilfried Decreus (Tielt); Lambertus De Langen (Wuustwezel); Julien Van Remoortere (Oostende); André Lippens (Sint-Gillis-Waas); Jan Desmeth (Oudenburg); M.B. Marsman (Gorssel); S. Boersma (Groningen); Joris Sustronck (Marke); Lieven Devos (Rollegem-Kapelle); Hendrik E. Schreurs (Heilbronn); R. Smaele (Oostakker); Aloïs Nolf-Lannoo (Ingelmunster); Frans Wachters (Boulez); Geert Gevaert (De Haan); Gemeentebestuur van Anzegem; Robert Decuyper (Brussel); Antoon Maselis (Roeselare); Maarten Weijters (Italië); Jozef Van Ryckegem (Waregem); Jan van Bael (Antwerpen); Jos Laga (Roeselare); Gilbert Vanryckeghem (Waregem); Paul Geeurickx (Asse); Kempische Zandgroeven (Lommel); Rob Kaptein (Heiloo); J. Das (Amsterdam); Bibliotheek Apeldoorn; P. Van den Biggelaar (Amsterdam); B.L. Verschuur (Den Haag); Paul Van Malleghem (Gent); N.V. Lineair (Dilbeek); H. Walgraeve (Stekene); Noël Deprez (Wervik); Karel Van den Bossche (Sint-Amands); Pvba L.E.B. (Hasselt); Joris Larmuseau (Menen); André Degryse (Roeselare); Emiel Slaets (Mortsel); Magdalena Luckx (Brussel); Jozef Coene (Aalst); Pvba Movel (Aalst); J. Cornelissen (Brasschaat); Reinhilde Everts (Maaseik); E. Ruijsendaal (Amsterdam); J.D. Van Der Harten ('s-Hertogenbosch); J.A. Vriens (Boxtel).

 

(voorlopig afgesloten op 17 januari 1980)