De nadagen van de verzorgingsstaatKansen en perspectieven voor morgenPh.A. Idenburg
bron
Ph.A. Idenburg, De nadagen van de verzorgingsstaat. Kansen en perspectieven voor morgen. Meulenhoff Informatief, Amsterdam 1983
codering
DBNL-TEI 1
dbnl-nr iden004nada01_01
logboek
- 2007-12-18 AS colofon toegevoegd
verantwoording
gebruikt exemplaar exemplaar universiteitsbibliotheek Leiden, signatuur: 3515 E 16
algemene opmerkingen Dit bestand biedt, behoudens een aantal hierna te noemen ingrepen, een diplomatische weergave van De nadagen van de verzorgingsstaat. Kansen en perspectieven voor morgen van Ph.A. Idenburg uit 1983.
redactionele ingrepen p. 24, 131-132, 161-162, 193-194, 221-223, 237: de noten zijn op de betreffende pagina's bij de bijbehorende nootverwijzingen geplaatst. De paginanummers 132, 162, 194, 222, 223 en 237 zijn daardoor komen te vervallen.
Bij de omzetting van de gebruikte bron naar deze publicatie in de dbnl is een aantal delen van de tekst niet overgenomen. Hieronder volgen de tekstgedeelten die wel in het origineel voorkomen maar hier uit de lopende tekst zijn weggelaten. Ook de blanco pagina's (p. 2, 6 en 8) zijn niet opgenomen in de lopende tekst.
[pagina 1] De nadagen van de verzorgingsstaat
[pagina 3] De nadagen van de verzorgingsstaat Kansen en perspectieven voor morgen onder redactie van dr Ph.A. Idenburg prof. dr W. Albeda dr Ph.A. Idenburg drs Andries de Jong dr C.A.C. Klaassen dr P. Schnabel prof. mr J.J. Vis dr ir C.J. Weeda prof. dr A.C. Zijderveld Meulenhoff Informatief Amsterdam
[pagina 4] Copyright © 1983 by Meulenhoff Informatief bv, Amsterdam and Sociaal en Cultureel Planbureau, Rijswijk Grafische vormgeving Joost van de Woestijne isbn 90 290 9923 2
[pagina 5] Inhoud
|