|
De Geschiedenis van Pig Pag Pengeltje en andere versjesP. van Renssen
bron
P. van Renssen, De Geschiedenis van Pig Pag Pengeltje en andere versjes. G.B. van Goor Zonen's Uitgeversmaatschappij, Den Haag/Batavia z.j. [1950]
codering
DBNL-TEI 1
dbnl-nr rens007pigp01_01
logboek
- 2005-08-09 MG colofon toegevoegd
verantwoording
gebruikt exemplaar exemplaar Koninklijke Bibliotheek Den Haag, signatuur: BJ 00438
algemene opmerkingen Dit bestand biedt, behoudens een aantal hierna te noemen ingrepen, een diplomatische weergave van de tweede druk van De Geschiedenis van Pig Pag Pengeltje en andere versjes van P. van Renssen uit 1950. Het oorspronkelijke werk dateert uit 1936. De illustraties zijn van de hand van Rie Cramer.
redactionele ingrepen Bij de omzetting van de gebruikte bron naar deze publicatie in de dbnl is een aantal delen van de tekst niet overgenomen. Hieronder volgen de tekstgedeelten die wel in het origineel voorkomen maar hier uit de lopende tekst zijn weggelaten. Ook de blanco pagina (p. 2) is niet opgenomen in de lopende tekst.
[pagina ongenummerd (p. I)] De Geschiedenis van Pig Pag Pengeltje
[pagina ongenummerd (p. III)] De Geschiedenis van Pig Pag Pengeltje en andere versjes door P. van Renssen platen van Rie Cramer Tweede Druk
G.B. van Goor Zonen's U.M. N.V. - 's-Gravenhage - Batavia
[pagina ongenummerd (p. IV)]
|