|
‘Domburgsch uitzicht van P.C. Boutens. Analyse en interpretatie van een “gebroken” symbolisch gedicht’A.L. Sötemann
bron
A.L. Sötemann, ‘Domburgsch uitzicht van P.C. Boutens. Analyse en interpretatie van een “gebroken” symbolisch gedicht.’ In: A.L. Sötemann, Over poëtica en poëzie. Een bundel beschouwingen (red. W.J. van den Akker en G.J. Dorleijn). Wolters-Noordhoff, Groningen 1985, p. 217-228.
codering
DBNL-TEI 1
dbnl-nr sote001domb01_01
logboek
- 2005-01-13 IH colofon toegevoegd
verantwoording
gebruikt exemplaar exemplaar universiteitsbibliotheek Leiden, signatuur: G 1017 9
algemene opmerkingen Dit bestand biedt een diplomatische weergave van ‘Domburgsch uitzicht van P.C. Boutens. Analyse en interpretatie van een “gebroken” symbolisch gedicht’ door A.L. Sötemann, verschenen in A.L. Sötemann, Over poëtica en poëzie. Een bundel beschouwingen (red. W.J. van den Akker en G.J. Dorleijn). Wolters-Noordhoff, Groningen 1985, p. 217-228.
redactionele ingrepen Aan het einde van het artikel is een relevante selectie van titels uit de bibliografie van de gehele bundel Over poëtica en poëzie. Een bundel beschouwingen opgenomen. Deze bibliografie bevindt zich in de bundel op pagina 247-255.
|