‘‘Wel an, wel an, met hertzen gay!’
Minneliederen en hofdansen in de veertiende eeuw’

Frank Willaert

verantwoording

GEBRUIKT EXEMPLAAR

eigen exemplaar dbnl

 

ALGEMENE OPMERKINGEN

Dit bestand geeft, met enkele hierna te noemen aanpassingen, een diplomatische weergave van ‘‘Wel an, wel an, met hertzen gay!’ Minneliederen en hofdansen in de veertiende eeuw’ door Frank Willaert, verschenen in Literatuur 9 (1992), p. 8-14.

 

REDACTIONELE INGREPEN

De illustraties zijn zo getrouw mogelijk in de digitale versie geplaatst, in elk geval op dezelfde pagina als in het origineel.

Het kader met de tekst ‘Het rondeel’ is van p. 10 naar p. 9 verplaatst, omdat hier de verwijzing naar de betreffende tekst staat.

In de twee tabellen in deze tekst staan meerdere accolades over verschillende regels. Omdat dit in deze digitale versie niet goed is weer te geven, wordt de accolade per regel achter elk element herhaald.

 

copyright 2002 dbnl / Frank Willaert

 

DBNL-nr will001wela01_01

bron

Frank Willaert, ‘‘Wel an, wel an, met hertzen gay!’ Minneliederen en hofdansen in de veertiende eeuw’ In: Literatuur 9 (1992), p. 8-14.

 

codering DBNL-TEI 1

logboek

  • 2002-07-31 LvtL colofon toegevoegd