Skiplinks

  • Hoofdcontent
  • Subnavigatie
Logo DBNL Ga naar de homepage
Logo DBNL

Hoofdmenu

  • Literatuur & taal
    • Auteurs
    • Beschikbare titels
    • Literatuur
    • Taalkunde
    • Collectie Limburg
    • Collectie Friesland
    • Collectie Suriname
    • Collectie Zuid-Afrika
  • Selecties
    • Collectie jeugdliteratuur
    • Basisbibliotheek
    • Tijdschriften/jaarboeken
    • Naslagwerken
    • Collectie e-books
    • Collectie publiek domein
    • Je bent op paginaCalendarium
    • Atlas
  • Periode
    • Middeleeuwen
    • Periode 1550-1700
    • Achttiende eeuw
    • Negentiende eeuw
    • Twintigste eeuw
    • Eenentwintigste eeuw

Informatie terzijde

  1. Home
  2. Selecties
  3. Je bent op paginaCalendarium

Calendarium


Met het calendarium is in teksten en auteursgegevens op de website te zoeken op het aspect tijd: een dag, maand, jaar of op periode.

 

 

 

Vorige Volgende

Auteurs geboren op 17 februari 1797

Er zijn voor deze selectie geen auteurs gevonden

Auteurs overleden op 17 februari 1797

Er zijn voor deze selectie geen auteurs gevonden

Teksten geschreven op 17 februari 1797

DatumAuteurTekstIn
17 februari 1797Jozef van Walleghem‘[Februari]’In: Merckenweerdigste voorvallen en daegelijcksche gevallen. Brugge 1797

Teksten over 17 februari 1797

DatumAuteurTekstIn
17 februari 1797 [tijdschrift] Vaderlandsche Letteroefeningen‘Brieven van Christianus Sincerus, waarin gevonden wordt: Eene volledige en naauwkeurige Opgaaf van alle de Stukken, relatief tot de suspensie en dimissie van de meerderheid der Amsterdamsche Hervormde Predikanten, en de redenen en motiven voor het weigeren van het onbepaald afteggen der Belofte, gevorderd door het Provinciaal Bestuur van Holland, in 1796. Benevens de beoordeeling der bedenkingen, hier over gemaakt, met de daartoe behoorende Bylagen. Uitgegeven onder de zinspreuk: Uwe bescheidenheid zy allen menschen bekend. Waar agter gevonden wordt de Publicatie van den 17 February 1797, van den Raad der Gemeente te Amsterdam, waarin ook aan die Predikanten het houden van Godsdienstige Byeenkomsten verboden, en aan den Aanbrenger daarvan eene praemie van Duizend Guldens beloofd wordt, benevens eenige Aanmerkingen daarover. Alöm te bekomen. In gr. 8vo.’In: Vaderlandsche letteroefeningen. Jaargang 1797
17 februari 1797Sebastiaan van Beringen‘Kronijk der stad Roermond.’In: Kronijkje der stad Roermond beginnende met de komst van Keizer Joseph II en eindigende met de troonsbeklimming van Leopold I, Koning der Belgen (1781-1831)
17 februari 1797Jan Frans van der Straelen en Jan Baptist van der Straelen‘1797’In: De kronijk van Antwerpen. Deel 6. 1797-1798
  • Auteurs geboren
  • Auteurs overleden
  • Teksten geschreven
  • Teksten over

Naar boven

Footer navigatie

Logo DBNL Logo DBNL

Over DBNL

  • Wat is DBNL?
  • Over ons
  • Selectie- en editieverantwoording

Voor gebruikers

  • Gebruiksvoorwaarden/Terms of Use
  • Informatie voor rechthebbenden
  • Disclaimer
  • Privacy
  • Toegankelijkheid

Contact

  • Contactformulier
  • Veelgestelde vragen
  • Vacatures
Logo DBNL

Partners

Ga naar kb.nl logo KB
Ga naar taalunie.org logo TaalUnie
Ga naar vlaamse-erfgoedbibliotheken.be logo Vlaamse Erfgoedbibliotheken