Skiplinks

  • Tekst
  • Verantwoording en downloads
  • Doorverwijzing en noten
Logo DBNL Ga naar de homepage
Logo DBNL

Hoofdmenu

  • Literatuur & taal
    • Auteurs
    • Beschikbare titels
    • Literatuur
    • Taalkunde
    • Collectie Limburg
    • Collectie Friesland
    • Collectie Suriname
    • Collectie Zuid-Afrika
  • Selecties
    • Collectie jeugdliteratuur
    • Basisbibliotheek
    • Tijdschriften/jaarboeken
    • Naslagwerken
    • Collectie e-books
    • Collectie publiek domein
    • Calendarium
    • Atlas
  • Periode
    • Middeleeuwen
    • Periode 1550-1700
    • Achttiende eeuw
    • Negentiende eeuw
    • Twintigste eeuw
    • Eenentwintigste eeuw
Het Boek. Jaargang 2 (1913)

Informatie terzijde

Titelpagina van Het Boek. Jaargang 2
Afbeelding van Het Boek. Jaargang 2Toon afbeelding van titelpagina van Het Boek. Jaargang 2

  • Verantwoording
  • Inhoudsopgave

Downloads

PDF van tekst (11.71 MB)

Scans (307.62 MB)

ebook (10.20 MB)

XML (1.19 MB)

tekstbestand






Genre

non-fictie

Subgenre

tijdschrift / jaarboek
non-fictie/boekwetenschap


© zie Auteursrecht en gebruiksvoorwaarden.

Het Boek. Jaargang 2

(1913)– [tijdschrift] Boek, Het–rechtenstatus Gedeeltelijk auteursrechtelijk beschermd

Vorige Volgende

Mededeelingen.

Binnenkort verschijnt bij de firma Stanley Paul a. Co., te Londen een ‘Library Encyclopaedia’ door verschillende autoriteiten bewerkt onder leiding van Alex. J. Philip, bibliothecaris te Gravesend en auteur van verscheidene bibliografische werken. Het werk zal in ongeveer 700 bladzijden alles behandelen, wat met het bibliotheekwezen en bibliografie in verband staat, inclusief archiefwezen en museumbeheer. De prijs bedraagt 2 pond. Na verschijning hopen we op dit belangrijke werk terug te komen.

 

G. van Rijn. - Ter herinnering aan de verdiensten van den onlangs overleden Rotterdamschen bibliothecaris zal een gedenkteeken worden opgericht, bestaande uit een borstbeeld in marmer, aan het gemeentebestuur aan te bieden, met verzoek dit voorloopig in de openbare bibliotheek aan het Van Hogendorpsplein onder te brengen, om het daarna een blijvende plaats te geven in de eerlang op te richten Centrale bibliotheek aan de Nieuwe Markt, het gebouw dat Van Rijn zich als de kroon op zijn arbeid gedroomd heeft.

Ter verwezenlijking van dit plan heeft zich een comité gevormd, samengesteld als volgt. Mr. A.R. Zimmerman, Burgemeester, eerevoorzitter; J. Hudig, voorzitter; P.R. Mees, penningmeester; W. Winzen, secretaris; G. van Bleek, M.J. Brusse, H. Dekking, H. Donkersloot, B.J. Gerretson, Jac. van Gils, Mr. A. van der Hoeven, F.J. Hoogeveen Jr., Mr. F.C. Koch, Ds. J.P. van Melle, Mr. J.P. Mooijman, Mr. V. van Peski, A. Plate, F. van Rhijn, Mr. H.M. A. Schadee, H. Spiekman, J. van Stolk Azn., Dr. P.A. Vos, Dr. E. Wiersum.


Vorige Volgende

Footer navigatie

Logo DBNL Logo DBNL

Over DBNL

  • Wat is DBNL?
  • Over ons
  • Selectie- en editieverantwoording

Voor gebruikers

  • Gebruiksvoorwaarden/Terms of Use
  • Informatie voor rechthebbenden
  • Disclaimer
  • Privacy
  • Toegankelijkheid

Contact

  • Contactformulier
  • Veelgestelde vragen
  • Vacatures
Logo DBNL

Partners

Ga naar kb.nl logo KB
Ga naar taalunie.org logo TaalUnie
Ga naar vlaamse-erfgoedbibliotheken.be logo Vlaamse Erfgoedbibliotheken