[Nummer 106]
Officiële Mededelingen.
Berichten.
Het volgend nummer verschijnt begin December 1939. Copie wordt verwacht uiterlijk 10 November 1939.
Alle stukken voor secretariaat en redactie moeten worden gezonden aan den secretaris-redacteur, Dr. C.L. de Liefde, Mecklenburglaan 22, Utrecht.
Heren uitgevers worden er opmerkzaam op gemaakt:
a) | dat herdrukken alleen besproken worden, als ze zéér belangrijk afwijken van vorige drukken; |
b) | dat te recenseren boeken gezonden moeten worden aan de sectievoorzitters. (Zie samenstelling Hoofdbestuur.) |
c) | dat in een rubriek Ingekomen Boeken herdrukken, die gelijk zijn aan de vorige, worden aangekondigd. (Deze te zenden aan den Secretaris-Redacteur). |
De volgende Algemene Vergadering zal worden gehouden te Amsterdam op Vrijdag 5 Jan. 1940. De Agenda zal voorkomen in het December-nummer.
Leden, die op de Sectie-bijeenkomsten van de A.V. 1940 een onderwerp zouden willen inleiden of behandeld zien, gelieven zich in verbinding te stellen met de Sectievoorzitters.
De secretaris verzoekt adresveranderingen, ook ter plaatse, tijdig aan hem op te geven.
Onze vertegenwoordiger in Indië de Heer J.P.J. Tichler is door omstandigheden verhinderd zijn functie te blijven vervullen. De Vereniging is hem erkentelijk voor het werk, dat hij steeds met belangstelling en sympathie voor Levende Talen heeft verricht. Tot zijn opvolger is aangewezen de Heer C.F.A.M. van der Togt, Tennisweg 12, Malang, dien wij voor zijn bereidverklaring dank zeggen.
De leider van onze rubriek Duitse Schoollectuur, de Heer W. Jongejan te Utrecht heeft eveneens moeten berichten, dat hij niet in staat is deze arbeid bij voortduring op zich te nemen. In het jaarverslag zal de secretaris zeker gelegenheid vinden over de omvang van de werkzaamheden van den Heer Jongejan het