Skiplinks

  • Tekst
  • Verantwoording en downloads
  • Doorverwijzing en noten
Logo DBNL Ga naar de homepage
Logo DBNL

Hoofdmenu

  • Literatuur & taal
    • Auteurs
    • Beschikbare titels
    • Literatuur
    • Taalkunde
    • Collectie Limburg
    • Collectie Friesland
    • Collectie Suriname
    • Collectie Zuid-Afrika
  • Selecties
    • Collectie jeugdliteratuur
    • Basisbibliotheek
    • Tijdschriften/jaarboeken
    • Naslagwerken
    • Collectie e-books
    • Collectie publiek domein
    • Calendarium
    • Atlas
  • Periode
    • Middeleeuwen
    • Periode 1550-1700
    • Achttiende eeuw
    • Negentiende eeuw
    • Twintigste eeuw
    • Eenentwintigste eeuw
Lust en Gratie. Jaargang 8 (1991)

Informatie terzijde

Titelpagina van Lust en Gratie. Jaargang 8
Afbeelding van Lust en Gratie. Jaargang 8Toon afbeelding van titelpagina van Lust en Gratie. Jaargang 8

  • Verantwoording
  • Inhoudsopgave

Downloads

PDF van tekst (7.52 MB)

Scans (35.91 MB)

ebook (10.63 MB)

XML (0.82 MB)

tekstbestand






Genre

proza
poëzie
non-fictie

Subgenre

tijdschrift / jaarboek


© zie Auteursrecht en gebruiksvoorwaarden.

Lust en Gratie. Jaargang 8

(1991)– [tijdschrift] Lust en Gratie–rechtenstatus Auteursrechtelijk beschermd

Vorige Volgende
[pagina 106]
[p. 106]

Medewerksters

Ingeborg Dusar (1958)

Studeerde Germaanse filologie te Leuven; verbonden aan de universiteit van Antwerpen. Schreef over Bachmann in de Revisor 1984/4 en Yang 1987/134-135.

Ria van Hengel

is vertaalster van o.m. Janosch, Jung en Jelinek. Zij organiseerde in het voorjaar van 1991 een tentoonstelling en lezingen over leven en werk van Marlen Haushofer.

Joke J. Hermsen (1961)

studeerde Algemene literatuurwetenschap en filosofie in Amsterdam en Parijs. Momenteel is zij als onderzoekster verbonden aan de Letterenfaculteit van Utrecht, waar zij een dissertatie voorbereidt over de filosofische conceptualisering van het sekseverschil in het werk van Belle van Zuylen, Lou Andreas-Salomé en Ingeborg Bachmann. Zij redigeerde onder meer de bundels Nu eens dwaas dan weer wijs, Belle van Zuylen tussen Verlichting en Romantiek, Amsterdam, Van Gennep, 1990 en Sharing the Difference, London/New York, Routledge, 1991.

Barbara Jiskoot (1963)

studeert sinds twee jaar Algemene letteren te Utrecht, met Vrouwenstudies als specialisatie.

Chris Keulemans

Zie Lust & Gratie nummer 28.

[pagina 107]
[p. 107]

Christiane Kuby (1952)

romaniste en germaniste. Zit in de redactie van Surplus.

Karel Labey

schildert en schrijft. Hij publiceerde artikelen, essays en gedichten. Van zijn hand verscheen eerder in boekvorm: Vincent van Gogh of het Amerika van de verbeelding.

Xandra Schutte

redacteur van Lust & Gratie, zie ook nummer 28.

Désirée Schyns

redacteur van Lust & Gratie, zie ook nummer 28.

Regula Venske

had een leeropdracht aan de Freie Universität van Berlijn en aan de universiteit van Hamburg en was lector aan de universiteit van Londen. Free-lance schrijfster in Hamburg. Publikaties vooral over vrouwenliteratuur.

Elizabeth de Vaal (1950)

Studeerde van 1970 tot 1975 aan de Akademie voor Beeldende Kunst te Rotterdam en van 1975 tot 1977 bij Ateliers '63 te Haarlem. Zij is docente aan de Academie voor Beeldende Vorming te Tilburg en aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam. Vaste galerie is Wetering Galerie te Amsterdam. In oktober is daar een tentoonstelling van recent werk te zien.

[pagina 108]
[p. 108]

Alle vrouwen en jongens die hebben bijgedragen aan het tot stand komen van mijn Liber Amicorum (L&G, nummer 30) zeer hartelijk dank. Ik vond het fraai en verrassend, troostrijk en informatief. Zelfs heb ik er voor mij geheel nieuwe dingen over mijn privé-leven uit mogen leren.

Tot de zestigste verjaardag van Lust & Gratie!

 

Andreas Burnier


Vorige Volgende

Footer navigatie

Logo DBNL Logo DBNL

Over DBNL

  • Wat is DBNL?
  • Over ons
  • Selectie- en editieverantwoording

Voor gebruikers

  • Gebruiksvoorwaarden/Terms of Use
  • Informatie voor rechthebbenden
  • Disclaimer
  • Privacy
  • Toegankelijkheid

Contact

  • Contactformulier
  • Veelgestelde vragen
  • Vacatures
Logo DBNL

Partners

Ga naar kb.nl logo KB
Ga naar taalunie.org logo TaalUnie
Ga naar vlaamse-erfgoedbibliotheken.be logo Vlaamse Erfgoedbibliotheken