Skiplinks

  • Tekst
  • Verantwoording en downloads
  • Doorverwijzing en noten
Logo DBNL Ga naar de homepage
Logo DBNL

Hoofdmenu

  • Literatuur & taal
    • Auteurs
    • Beschikbare titels
    • Literatuur
    • Taalkunde
    • Collectie Limburg
    • Collectie Friesland
    • Collectie Suriname
    • Collectie Zuid-Afrika
  • Selecties
    • Collectie jeugdliteratuur
    • Basisbibliotheek
    • Tijdschriften/jaarboeken
    • Naslagwerken
    • Collectie e-books
    • Collectie publiek domein
    • Calendarium
    • Atlas
  • Periode
    • Middeleeuwen
    • Periode 1550-1700
    • Achttiende eeuw
    • Negentiende eeuw
    • Twintigste eeuw
    • Eenentwintigste eeuw
Parmentier. Jaargang 7 (1996)

Informatie terzijde

Titelpagina van Parmentier. Jaargang 7
Afbeelding van Parmentier. Jaargang 7Toon afbeelding van titelpagina van Parmentier. Jaargang 7

  • Verantwoording
  • Inhoudsopgave



Genre

sec - letterkunde

Subgenre

tijdschrift / jaarboek


© zie Auteursrecht en gebruiksvoorwaarden.

Parmentier. Jaargang 7

(1996)– [tijdschrift] Parmentier–rechtenstatus Auteursrechtelijk beschermd

Vorige
[pagina 88]
[p. 88]

Over de medewerkers

Geert Buelens (1971) is redacteur van Yang. Hij publiceerde poëzie in Parmentier en las op de Antwerpse variant van Crossing Border. Hij schrijft over poëzie voor De Morgen.

 

Kiki Coumans (1971) studeert Nederlands en Frans aan de UvA.

 

Hester IJsseling (1967) studeerde filosofie in Amsterdam en Leuven. Momenteel schrijft ze een studie over de voorwoorden van Hegel en Nietzsche. Ze schreef onder meer in Levende Aandacht. Opstellen voor Cornelis Verhoeven, Baarn 1993, en in Subliem Niemandsland. Opstellen over metafysica, intersubjectiviteit en transcendentie, Best 1996.

 

Mohana van den Kroonenberg (1967) voltooide in 1993 haar studie werktuigbouwkunde aan de tu Twente. Thans studeert ze schilderen en beeldhouwen aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag. Zij debuteerde in Parmentier 7/2.

 

Piet Meeuse publiceerde onder andere De slang die in zijn staart bijt, De jacht op Proteus, Schermutselingen en Doorkijkjes (waarvoor hem de J. Greshoffprijs 1996 werd toegekend).

 

Mark Schilders (1965) studeerde een aantal jaren aan een aantal kunstacademies. Hij werkte twee maanden op een reclamebureau, was daarna striptekenaar en wordt nu muzikant.

 

Han Schouten (1948) is systeembeheerder. Hij publiceerde poëzie in Parmentier en Post Perdu en een epifanie in de verzamelbundel Epifanieën (1994).

 

Philippe Sollers (1936) schreef een reeks experimentele romans, waaronder Le Parc (1961), Drame (1965), Nombres (1968), Lois (1972) en Paradis (1981). Daarnaast was hij mede-oprichter en animator van het toonaangevende tijdschrift Tel Quel (1960-1982). In Nederlandse vertaling verschenen tot op heden De eenzaamheid van het geluk (vertaling door Remco Campert) en Het geheim. Met dank aan uitgeverij Minuit.


Vorige

Footer navigatie

Logo DBNL Logo DBNL

Over DBNL

  • Wat is DBNL?
  • Over ons
  • Selectie- en editieverantwoording

Voor gebruikers

  • Gebruiksvoorwaarden/Terms of Use
  • Informatie voor rechthebbenden
  • Disclaimer
  • Privacy
  • Toegankelijkheid

Contact

  • Contactformulier
  • Veelgestelde vragen
  • Vacatures
Logo DBNL

Partners

Ga naar kb.nl logo KB
Ga naar taalunie.org logo TaalUnie
Ga naar vlaamse-erfgoedbibliotheken.be logo Vlaamse Erfgoedbibliotheken