Skiplinks

  • Tekst
  • Verantwoording en downloads
  • Doorverwijzing en noten
Logo DBNL Ga naar de homepage
Logo DBNL

Hoofdmenu

  • Literatuur & taal
    • Auteurs
    • Beschikbare titels
    • Literatuur
    • Taalkunde
    • Collectie Limburg
    • Collectie Friesland
    • Collectie Suriname
    • Collectie Zuid-Afrika
  • Selecties
    • Collectie jeugdliteratuur
    • Basisbibliotheek
    • Tijdschriften/jaarboeken
    • Naslagwerken
    • Collectie e-books
    • Collectie publiek domein
    • Calendarium
    • Atlas
  • Periode
    • Middeleeuwen
    • Periode 1550-1700
    • Achttiende eeuw
    • Negentiende eeuw
    • Twintigste eeuw
    • Eenentwintigste eeuw
Omstandig berigt van het worden ontworden des steens en graveels in ons, en veelerhande qualen. Als mede enige gevallen onder het gebruyk van het medicamentum gratia probatum (1792)

Informatie terzijde

Titelpagina van Omstandig berigt van het worden ontworden des steens en graveels in ons, en veelerhande qualen. Als mede enige gevallen onder het gebruyk van het medicamentum gratia probatum
Afbeelding van Omstandig berigt van het worden ontworden des steens en graveels in ons, en veelerhande qualen. Als mede enige gevallen onder het gebruyk van het medicamentum gratia probatumToon afbeelding van titelpagina van Omstandig berigt van het worden ontworden des steens en graveels in ons, en veelerhande qualen. Als mede enige gevallen onder het gebruyk van het medicamentum gratia probatum

  • Verantwoording
  • Inhoudsopgave

Downloads

Scans (3.67 MB)






Editeur

Leendert Jonkhout Tilly



Genre

non-fictie

Subgenre

non-fictie/natuurwetenschappen/geneeskunde


© zie Auteursrecht en gebruiksvoorwaarden.

Omstandig berigt van het worden ontworden des steens en graveels in ons, en veelerhande qualen. Als mede enige gevallen onder het gebruyk van het medicamentum gratia probatum

(1792)–Claas Tilly–rechtenstatus Auteursrechtvrij

Vorige Volgende
bron

Claas Tilly, Omstandig berigt van het worden ontworden des steens en graveels in ons, en veelerhande qualen. Als mede enige gevallen onder het gebruyk van het medicamentum gratia probatum (ed. Leendert Jonkhout Tilly). 1792 (7de, verbeterde en vermeerderde druk)

codering

DBNL-TEI 1

Wijze van coderen: standaard

dbnl-nr till016omst02_01
logboek

- 2014-08-12 toegevoegd tbv scanproject

verantwoording

gebruikt exemplaar

eigen exemplaar dbnl

 

algemene opmerkingen

Dit bestand biedt scans in PDF-formaat van de 7de, verbeterde en vermeerderde druk van Omstandig berigt van het worden ontworden des steens en graveels in ons, en veelerhande qualen. Als mede enige gevallen onder het gebruyk van het medicamentum gratia probatum van Claas Tilly, in een editie van Leendert Jonkhout Tilly uit 1792. De eerste druk van de uitgave dateert uit 1728.

 

redactionele ingrepen

geen


Vorige Volgende

Footer navigatie

Logo DBNL Logo DBNL

Over DBNL

  • Wat is DBNL?
  • Over ons
  • Selectie- en editieverantwoording

Voor gebruikers

  • Gebruiksvoorwaarden/Terms of Use
  • Informatie voor rechthebbenden
  • Disclaimer
  • Privacy
  • Toegankelijkheid

Contact

  • Contactformulier
  • Veelgestelde vragen
  • Vacatures
Logo DBNL

Partners

Ga naar kb.nl logo KB
Ga naar taalunie.org logo TaalUnie
Ga naar vlaamse-erfgoedbibliotheken.be logo Vlaamse Erfgoedbibliotheken