'Literatuur in Vlaanderen tijdens de tweede wereldoorlog. Een onderzoeksvoorstel voor een systemisch-functionalistische benadering'


auteur: Dirk de Geest


bron: Dirk de Geest, ‘Literatuur in Vlaanderen tijdens de tweede wereldoorlog. Een onderzoeksvoorstel voor een systemisch-functionalistische benadering.’ In: Dirk de Geest, Literatuur als systeem, literatuur als vertoog. Bouwstenen voor een functionalistische benadering van literaire verschijnselen. Peeters, Leuven 1996, p. 197-217.  


verantwoording

inhoudsopgave

doorzoek de hele tekst


downloads



DBNL vignet

‘Literatuur in Vlaanderen tijdens de tweede wereldoorlog. Een onderzoeksvoorstel voor een systemisch-functionalistische benadering’

Dirk de Geest

bron

Dirk de Geest, ‘Literatuur in Vlaanderen tijdens de tweede wereldoorlog. Een onderzoeksvoorstel voor een systemisch-functionalistische benadering.’ In: Dirk de Geest, Literatuur als systeem, literatuur als vertoog. Bouwstenen voor een functionalistische benadering van literaire verschijnselen. Peeters, Leuven 1996, p. 197-217.

codering DBNL-TEI 1
dbnl-nr gees003lite01_01
logboek

- 2004-11-19 IH colofon toegevoegd

verantwoording

gebruikt exemplaar

exemplaar universiteitsbibliotheek Leiden, signatuur: 8581 D 55

 

algemene opmerkingen

Dit bestand biedt een diplomatische weergave van ‘Literatuur in Vlaanderen tijdens de tweede wereldoorlog. Een onderzoeksvoorstel voor een systemisch-functionalistische benadering’ door Dirk de Geest, verschenen in Dirk de Geest, Literatuur als systeem, literatuur als vertoog. Bouwstenen voor een functionalistische benadering van literaire verschijnselen. Peeters, Leuven 1996, p. 197-217.