|
‘[selectie uit] Vorm of vent’J.J. Oversteegen
bron
J.J. Oversteegen, ‘[selectie uit] Vorm of vent.’ In: J.J. Oversteegen, Vorm of vent. Opvattingen over de aard van het literaire werk in de Nederlandse kritiek tussen de twee wereldoorlogen. Athenaeum - Polak & Van Gennep, Amsterdam 1969, p. 369-382, 411-445.
codering
DBNL-TEI 1
dbnl-nr over018foru01_01
logboek
- 2004-12-14 IH colofon toegevoegd
verantwoording
gebruikt exemplaar exemplaar universiteitsbibliotheek Leiden, signatuur: 2825 D 8
algemene opmerkingen Dit bestand biedt een diplomatische weergave van een selectie van twee hoofdstukken uit J.J. Oversteegen, Vorm of vent. Opvattingen over de aard van het literaire werk in de Nederlandse kritiek tussen de twee wereldoorlogen. Athenaeum - Polak & Van Gennep, Amsterdam 1969, p. 369-382, 411-445.
redactionele ingrepen De blanco pagina (p. 370) is niet opgenomen in de lopende tekst. Aan het einde van het artikel is een relevante selectie van titels uit de bibliografie van de gehele bundel Vorm of vent. Opvattingen over de aard van het literaire werk in de Nederlandse kritiek tussen de twee wereldoorlogen opgenomen. Deze bibliografie bevindt zich in de bundel op pagina 515-521.
|