tepelhoogte, zijn in geen enkel opzicht opwindend, laat staan sexy.
Eén uitzondering: Madeleine die pro forma verspringt en nooit een beha draagt. Maar het gaat over Nonnekes.
En over de windmachine van Nonnekes.
Filmopname was een mogelijkheid, geen waarschijnlijkheid, omdat er geen filmapparatuur aanwezig was. Een verborgen kamera. Dat was een mogelijkheid. Er Hepen een paar meisjes rond die buiten het veld toch nog wel in de middenklasse zouden kunnen vallen, wanneer ze zich behoorlijk optutten. Madeleine was niet aanwezig. Trouwens, Nonnekes had daar toch geen oog voor.
Slechts één man in een overall, op zijn onderlip een koude peuk geplakt, de wind speelde met vette pieken haar, de technicus, lag op zijn knieën de machine te aanbidden. De windmachine stond achter de startblokken opgesteld. Vermoedelijk een belangrijk rekwisiet uit Nonnekes' dromen van de laatste tijd, ik ken dat, uitgemergelde handen in een gele woestijn, de zon een straalkacheltje, de vrouw bijna binnen handbereik; nee, niet bij Nonnekes, het water binnen handbereik, de reusachtige vinnen van de grijnzende machine, wakker schrikken met een gehemelte van schuurpapier -
Nonnekes dronk nooit een slok bier, helemaal geen alkohol.
Man, neem nou toch een slokkie.
Ik lust het niet, ik kan er wel tegen, ik lust het gewoon niet, ik houd niet van bitter.
Man, stel je niet zo aan, je hebt het nog nooit geprobeerd.
O jawel.
Op een verjaardag, voor de grap, kleine jongen, vies gezicht, gierende ouders, zie je wel, jongen, begin er maar nooit aan.
Meisjes, een prik voor onze Non!
De verenigingsfeestjes waren een hoogtepunt uit het verenigingsjaar.
Een straffe wind speelde met de toppen van de populieren. Ze kregen nauwelijks de tijd om terug te zwiepen. Nonnekes had natuurlijk op de zomer gerekend.
Uit de ramen van de gevangenissen, die de sintelbaan insluiten en hem inderdaad iets landschappelijks geven, hingen ook nieuwsgierigen. Hun aandacht was getrokken door de talloze nieuwsgierigen beneden. Het is mogelijk, dat de nieuwsgierigen beneden en de nieuwsgierigen boven dezelfde nieuwsgierigen