|
‘Burgerdeugd of burgermansdeugd? Het beeld van Jacob Cats als nationaal zedenmeester’Joost Kloek
bron
Joost Kloek, ‘Burgerdeugd of burgermansdeugd? Het beeld van Jacob Cats als nationaal zedenmeester.’ In: Remieg Aerts en Henk te Velde (red.), De stijl van de burger. Over Nederlandse burgerlijke cultuur vanaf de middeleeuwen. Kampen, 1998, p. 100-122.
codering
DBNL-TEI 1
dbnl-nr kloe003burg01_01
logboek
- 2001-04-11 IH colofon toegevoegd - 2007-06-26 SK conversie van het bestand naar teixlite
verantwoording
gebruikt exemplaar exemplaar universiteitsbibliotheek Leiden, signatuur: 8632 C 23
algemene opmerkingen Dit bestand geeft, met te noemen aanpassingen, een diplomatische weergave van ‘Burgerdeugd of burgermansdeugd? Het beeld van Jacob Cats als nationaal zedenmeester.’ door Joost Kloek, verschenen in Remieg Aerts en Henk te Velde (red.), De stijl van de burger. Over Nederlandse burgerlijke cultuur vanaf de middeleeuwen. Kampen, 1998, p. 100-122.
redactionele ingrepen Emendaties van de bureauredactie: p. 122: een visie die pas in de loop van de achttiende tot ontwikkeling is gekomen, -> een visie die pas in de loop van de achttiende eeuw tot ontwikkeling is gekomen,
|